A második meccsen kevés hiányzott a győzelemhez

Országos Kenguru Bajnokság 2. forduló “B” Csoport

Helyszín: Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium

Időpont: 2018. november  24.

Vezette: Szalai Zsolt,  Kocsis Tamás

MKOSZ ellenőr: Halász István

Zalakerámia ZTE KK/A – Böjtös-Bau RICSILLA Lenti 79-32 (16-6, 30+7-10+6, 7-0, 19-10)

RICSILLA Lenti: Király Martin (11), Csondor Botond (6), Kis-Jós Levente (4) Iványi Máté (3), Varga Máté (3), Tüske Benedek (3), Bekő Dominik Kristóf (1), Kis-Jós Gellért (1), Varga Marcell (-), Kánya Márk (-), Czene Tamás (-)Edzők: Novák Nóra, Verein Ádám

Verein Ádám: Első mérkőzésünket a nagyobb játékerőt képviselő ZTE csapatával vívtuk. A találkozó első negyedében a legfőbb problémánk az 1-1 elleni védekezés és a besegítő védekezés hiánya volt, amin a továbbiakban tudtunk finomítani. A nagyarányú különbség úgy gondolom a bátortalan játékunk és csapatom néhány tagjának közepes akaraterejének  eredménye. Gratulálunk a ZTE csapatának!

Böjtös-Bau RICSILLA Lenti – Böjtös-Bau RICSILLA Lány61-68(21-11, 9+8-18+9,14 -9, 9-21)

RICSILLA Lenti: Király Martin (13), Bekő Dominik (11), Kis-Jós Gellért (10), Tüske Benedek (6), Iványi Máté (5), Kánya Márk (5), Csondor Botond (4), Varga Máté (3), Varga Marcell (2), Czene Tamás (1), Kis-Jós Levente (1)Edző: Novák Nóra, Verein Ádám

Verein Ádám: Második mérkőzésünket a Ricsilla lány válogatottal játszottuk. A negyedek eredményein látszik, hogy valószínűleg nem hasonló erősségű egységek vívták meg küzdelmüket. A második félidőtől fej-fej mellett haladtak a csapatok. A mérkőzés vége előtt 1 perccel még csak 2 ponttal vezetett ellenfelünk, végül kicsúszott a meccs a kezünkből. A célunk, hogy mihamarabb visszakerüljünk a B csoportba és ott helyt álljunk! Gratulálok a Ricsillás lányoknak és köszönöm edzőpartnerem segítségét!