Országos bajnokság U11  VI. forduló  „C” csoport

Helyszín: Lencsési Általános Iskola,Békéscsaba

Játékvezetők: Váczi Mihály, Kis Sándor

Böjtös-Bau-RICSILLA Szarvas – Békéscsabai KK 44 – 51 (4-13, 16-18, 8-18, 16-2)

BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-SZARVAS: Baksa Barna(24), Szonda Marti (10), Csipai Balázs (5), Korbely Kincső (2), Gajod Kevin (2), Sonkoly Noémi (1), Lohr Eszter, Pintér Balázs, Makai Regina, Calvaresi Ticián, Csicsely-Podani Anna, Veres Doren
Edző: Vida Júlia

Vida Júlia: Nehezen indult a mérkőzés, ugyanis hiába támadtunk szépen, rengeteg ziccert hibáztunk. Védekezésben sokat javultunk az előző forduló óta, és a lepattanókat is jobban szedtük, a  félidei büntetőzés azonban katasztrófálisra sikeredett. Az utolsó negyedben már 16 pontos hátrányban is voltunk, de Baksa Barna lendületes és lelkes játékának köszönhetően sikerült visszajönnünk a meccsbe, ám fordítani már sajnos nem tudtunk.

Szedeák Villámok VegyesBöjtös-Bau-RICSILLA Szarvas 51 – 45 (16-12, 17-5, 6-18, 12-10)

BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-SZARVAS: Baksa Barna (20), Szonda Martin (11), Csipai Balázs (4), Gajod Kevin (4), Sonkoly Noémi (3), Korbely Kincső (2), Pintér Balázs, Lohr Eszter, Makai Regina, Calvaresi Ticián, Csicsely-Podani Anna, Veres Doren

Vida Júlia: Szép kezdés után, a második negyedben egy nagyobb hullámvölgybe kerültünk, főleg a védekezésben elkövetett hibáknak köszönhetően. Az előző meccshez hasonlóan ismét gyengén büntetőztünk a szünetben, ugyanakkor pozitívum, hogy megint fel tudott állni a csapat 16 pontos hátrányból, de ez is csak a tisztes helytállásra volt elegendő.