Országos bajnokság U11  VII. forduló  „D” csoport

Helyszín: Békés, József Attila utca 12

Időpont: 2019. április 14. 09.00-13.00

MKOSZ ellenőr: Hegedűs Ferenc

Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó

Békési Heppes Szöcskék – BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Szarvas 59 – 34 (7-11, 14+9-9+2, 16-2, 13-10)

BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-SZARVAS:Gajdos Kevin (10), Csipai Balázs (8), Nagy Bogi (4), Molnár Sára (4), Sonkoly Noémi (3), Brachna Bogi (2), Pálfalvi Vanda (2), Tóth Iringó (1), Csicsely-Podani Anna, Veres Doren, Virág Viola, Szabó Kira
Edző: Vida Júlia, Molnár-Vida Anna

Vida Júlia: A mérkőzést jól kezdtük, vezettünk, a második negyedben az ellenfél teljesen felzárkózott hozzánk. A félidei büntetők nagyon rosszul sikerültek, még az ellenfélnek jól, így már hátránnyal kezdtük a második félidőt. A harmadik negyedben teljesen szétestünk, már nem tudtuk visszahozni az eredményt.

BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Gff Gyakorló vegyes Szarvas – Szeged KE Vadmacskák 43 – 59 (24-5, 2+6-22+5, 8-7, 3-20)

BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-SZARVAS:Gajdos Kevin (15), Csipai Balázs (9), Molnár Sára (8), Nagy Bogi (5), Veres Doren (3), Pálfavi Vanda (1), Tóth Iringó (1), Brachna Bogi (1), Szabó Kira, Virág Viola, Csicsely-Podani Anna, Sonkoly Noémi

Vida Júlia: A második mérkőzést sokkal összeszedettebben és koncentráltabban kezdtük, 20 ponttal vezettünk. A második negyedben teljesen felzárkózott az ellenfél az első mérkőzéshez hasonlóan. A félidőben jobban sikerültek a büntetőink, így döntetlentől kezdtük a második félidőt. Az ellenfél fizikai fölényével nem tudtuk tovább tartani a lépést, így végül vesztettünk.