Országos Gyerek Bajnokság Alsóház D csoport

Helyszín: Ostoros Károly Csarnok, Zalaegerszeg

Időpont: 2019. április 26.

Vezette: Szalai Zsolt, Németh Balázs

MKOSZ ellenőr: Göncz Ferenc

BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti – BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő 47 – 53 (8-11, 12+3-15+2, 12-9, 12-16)

BÖJTÖS-BAU-RICSILLA LENTI: Király Martin (24), Kis-Jós Gellért (12), Bekő Dominik Kristóf (7), Kis-Jós Levente (2), Tüske Benedek (1), Halmágyi Zsombor (1), Dornfeld Gergő (-), Takács Flórián (-),Ludánszki Ármin (-), Horváth László (-), Bangó Olivér (-)
Edző: Verein Ádám

Zalaegerszegi KTE – BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti 52 – 46 (13-14, 11-18, 12+1-2+6, 15-6)

BÖJTÖS-BAU-RICSILLA LENTI: Király Martin (19), Kis-Jós Levente (7), Bekő Dominik Kristóf (6), Bangó Olivér (5), Kis-Jós Gellért (3), Ludánszki Ármin (3), Takács Flórián (2),Tüske Benedek (1), Halmágyi Zsombor (-), Dornfeld Gergő (-),Horváth László (-)
Edző: Verein Ádám

Edzői értékelés: Mindkét mérkőzésünkön végül hat ponttal maradtunk alul. A két találkozó között annyi különbség volt, hogy amíg a Zalalövő ellenin mindvégig próbáltunk felzárkózni ellenfelünkhöz, a Volán ellen a félidőben még 13 pont volt az előnyünk. Ez az előny olvadt le a harmadik negyedre háromra, majd végül fáradság és a koncentráció hiánya okán sajnos alulmaradtunk egy nyerhető meccsen. Gratulálok mindkét ellenfelünknek!