Helyszín: Zalaegerszeg, Ostoros Károly Munkacsarnok

Időpont: 2019. április 26. 11.30-16.00

Vezette: Szalai Zsolt, Németh Balázs

Mkosz ellenőr: Göncz Ferenc

BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti – BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő 47 – 53 (8-11,12+3-15+2,12-9,12-16)

BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-ZALALÖVŐ: Horváth Hanna (18), Simon Petra (12), Simon Laura (9), Altinger Zsófia (9), Krizsán Kata (3), Darvas Amira (2), Kiss Panka, Németh Léna, Grózinger Nikolett, Petrics Natália, Szücs Vanda
Edző: Pais László

Edzői értékelés, Pais László: Nagyon jó volt látni, hogy a lányok szinte minden taktikai utasítást próbáltak betartani, megvalósítani, sajnos a befejező pontossággal akadtak problémák, ezért végig szoros maradt a mérkőzés. Fiútestvéreink nagyon elszántan küzdöttek, ahogy mi is, de talán a lányos fegyelmezettségnek köszönhetően sikerült legyőzni kiválóan játszó ellenfelünket. Mindkét csapatot dicséret illeti, mert ,,kenguru”gyerekeink is kiválóan játszottak a nagyok között, sőt…

BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő – Zalaegerszegi KTE 67-50 (11-14,23-6,20-26,13-4)

BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-ZALALÖVŐ: Horváth Hanna (31), Altinger Zsófia (14), Simon Laura (14), Petrics Natália (4), Krizsán Kata (3), Kiss Panka (1), Németh Léna, Grózinger Nikolett, Simon Petra, Darvas Amira, Szücs Vanda
Edzők: Pais László, Novák Nóra

Edzői értékelés, Novák Nóra: A Zalaegerszegi KTE csapata ellen a legutóbbi találkozásunkkor sajnos vereséget szenvedtünk, ezért lányaink izgatottan várták a mai küzdelmet, hogy visszavághassanak. Az első negyedben csapatunk idősebbik és egyben tapasztaltabb fele a szép védekezés és támadás ellenére 3 pont mínusszal zárta a negyedet.  Aztán jöttek kis kenguruink, akik teljesen lerohanták ellenfelünket, és nemcsak hogy megnyerték a második negyedet, de még 14 pont előnyt is szereztek számunkra. A második félidőben minden játékosunk remekül teljesített a pályán, szépen végrehajtotta a ráosztott feladatokat, nem volt gyenge láncszem a csapatban. Ilyen szép csapatmunka mellett nem volt kérdéses, hogy ma nekünk kellett győznünk.

Gratulálok csapatunk tagjainak! Szép volt lányok!