Tovább menetelnek a szarvasi gyakorlósok az U14-es megyei bajnokságban

Szolnok megyei U14 Serdülő Bajnokság

Időpont: 2020. 01. 17.

Helyszín: Szarvas, Alkotmány u. Sportcsarnok

RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas – Szolnoki KA/A 63:90 (16:29, 22:13, 13:22, 12:26)

SZARVAS: Solymosi Berill (8), Sass Péter 9), Lohr Lili (10), Magyar Levente (8), Bélteki Bence (1) csere: Baráth Barna (4), Niedu Roberto (2), Bíró Csenge (19), Bogdán Péter (2) Korbely Kincső, Pintér Balázs, Gajdos Kevin Edző: Darida Károly

Darida Károly: Szépszámú közönség gyűlt össze az Alkotmány utcai Sportcsarnokban – szolnoki szurkolók is elkísérték fiaikat. A Szolnoki Kosárlabda Akadémia fiú csapata az Országos Fiú Serdülő Bajnokság főtábláján szerepel, ennek ellenére iskolacsapatunk Lohr Lilivel kiegészülve egy félidőn keresztül méltó ellenfélnek bizonyult, végül győzött a túlerő. Ettől függetlenül büszke vagyok a csapatra! Köszönjük a szurkolást!

Időpont: 2020. 01. 29. 17:45

Helyszín: Jászberény, Apponyi Ált. Isk.

Játékvezetők: Szappanos Máté, Ócsai József

Lehel Kosársuli U14 “A” –  RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas 56:75 (29:11, 9:27, 10:20, 8:17)

SZARVAS: Bíró Csenge (27),  Lohr Lilli (17),   Magyar Levente (12),  Baráth Barna (7), Niedu Roberto (4), Sass Péter (2), Solymosi Berill (2), Bélteki Bence (2), Korbely Kincső (2), Pintér Balázs (-), Gajdos Kevin (-), Bogdán Péter (-) Edző: Darida Károly

Darida Károly: Az első negyedet átaludtuk és kívülről úgy látszott eldőlt a mérkőzés. A folytatásba jöttek Barnával kiegészülve a CSODÁLATOS LÁNYAINK, akik sokkolták a berényi fiúkat. A félidőben 38:38-as állást mutatott az eredményjelző! És beindult a RICSILLA RAKÉTA! A második játékrészben folyamatosan cserélve fokozatosan felőröltük az ellenfél ellenállását, bár az utolsó negyed harmadik percében CSENGE megkapta az 5. hibáját, de jött az “angyali segítség” (a szomszédból) LILI személyében és eldőlt a mérkőzés. Győzött a SZARVAS! Valamennyi játékosunkat dicséret illeti! Folyt. köv.: pénteken a Sportcsarnokban 14.30 kor a Kisújszállás ellen. Köszönöm szurkolóinknak a támogatást, akik ide is elkísérték a csapatot!

Időpont:2020. 01. 31. 14:30

Játékvezetők: Kovács Csaba, Ócsai József

RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas –  Kisújszállási SE  103:33  (36:10, 15:2, 28:8, 24:13)

SZARVAS: Baráth Barna (29), Bíró Csenge (22), Lohr Lili (13), Magyar Levente (12), Sass Péter (6), Korbely Kincső (6), Bélteki Bence (3), Bogdán Péter (2), Gajdos Kevin (2), Pintér Balázs (-) Edző: Darida Károly

Darida Károly: A “könnyű mérkőzések” mindig nehezek. Januárban ez volt a negyedik mérkőzésünk a serdülő bajnokságban a meglévő hibák ellenére szép lassan kezdünk átállni egy “más” stílusra. Természetesen van, aki gyorsabban, van ki lassabban. Végül is az átalakult csapatunk három győzelemmel és egy vereséggel zárta a januárt … Ja, és volt 13, 14 és a 76 is összejött! J Gratulálok a szülinaposoknak: ŐK öregebbek lettek én fiatalabb lettem! Köszönjük a szurkolást!