Országos Kenguru Bajnokság 3. forduló “C” Csoport

Helyszín: Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium

Időpont: 2019. január 19.

Játékvezető: Földesi Ádám

MKOSZ ellenőr: Halász István

Böjtös-Bau RICSILLA Lenti- Zalakerámia ZTE KK/B  63-43  (18-9, 9+8-9+4, 18-10, 10-11)

RICSILLA Lenti: Király Martin (31), Kis-Jós Gellért (7), Varga Máté (6), Tüske Benedek (6), Bekő Dominik Kristóf (5), Kis-Jós Levente (3), Csondor Botond (3), Dornfeld Gergő (1), Halmágyi Zsófia Csepke (1), Kánya Márk (-), Czene Tamás (-), Bangó Olivér (-)
Edzők: Verein Ádám, Novák Nóra

Verein Ádám: Első mérkőzésünkön már néhány perc alatt előnyt szereztünk ellenfelünkkel szemben, amit sikerült végig megtartanunk. Játszottunk egy lendületes, sokat futós meccset. Legtöbb játékosom tudott pontot szerezni, ám kiemelkedett támadásban és védekezésben is Király Martin a mezőnyből. Gratulálok a csapatomnak és ellenfelünknek.

Kalózok – Böjtös-Bau RICSILLA Lenti   43-49  (10-18, 6+6-11+6, 9-8, 12-6)

RICSILLA Lenti: Király Martin (19), Kis-Jós Gellért (11), Bekő Dominik Kristóf (5), Tüske Benedek (4), Kis-Jós Levente (3), Csondor Botond (2), Kánya Márk (2), Bangó Olivér (2), Czene Tamás (1), Dornfeld Gergő (-), Varga Máté (-), Halmágyi Zsófia Csepke (-)
Edző: Verein Ádám, Novák Nóra

Verein Ádám: Pihenő nélkül folytattuk menetelésünk a második mérkőzésen a Kalózok együttesével. Az első félidőben szerzett előnyünket a második játékrészben sajnos a fáradság miatt már nem tudtuk megtartani, ezért az utolsó negyedben kénytelenek voltunk lassítani játékunkon. Végül sikerült győztesként elhagynunk a pályát. Mindkét csapatnak gratulálok! Köszönöm a zalalövői gyerekek és edzőtársam segítségét!