Nagy küzdelemmel megtartottuk helyünket a “D” csoportban

Országos bajnokság U11  6. forduló  „D” csoport

Helyszín: Szeged, Etelka sor 6723. Sportcsarnok

Időpont: 2019.03.24. 9:45- 12:45

MKOSZ ellenőr: Széll Ágnes

Játékvezetők: Tóth Tamás, Boros Eszter, Jáhni Bence

BÖJTÖS-BAU-RICSILLA GFF Gyakorló Szarvas vegyes – Vásárhelyi Villámok 43– 46 (14-4, 17-13, 3-12, 9-17)

BÖJTÖS-BAU-RICSILLA SZARVAS: Veres Doren (13), Molnár Sára (9), Gajdos Kevin (9), Sonkoly Noémi (4), Nagy Boglárka (3), Domján Zalán (2), Csipai Balázs (2), Lohr Eszter (1), Sonkoly Zoltán, Homonnai Martin, Roszik Gabriella, Brachna Boglárka
Edző: Vida Júlia

Edzői értékelés: A mérkőzés elején nagyon elhúztunk, szép átadásokkal és  jó összjátékkal sok pontot tudtunk szerezni, jól játszottunk. A félidőben a büntetők nem sikerültek valami jól, itt már feljebb kapaszkodott az ellenfél. A végén már teljesen felzárkóztak hozzánk, sajnos a rengeteg kihagyott ziccer, a sok eladott labda és a pontatlan védekezés miatt az utolsó percekben nem a mi javunkra dőlt el a mérkőzés.

Szeged KE-Madách –  BÖJTÖS-BAU-RICSILLA GFF Gyakorló Szarvas 59- 61 (8-12, 17-18, 7-6, 13-9, 14-16)

BÖJTÖS-BAU-RICSILLA SZARVAS: Gajdos Kevin (16), Molnár Sára (11), Nagy Boglárka (10), Veres Doren (9), Csipai Balázs (4), Sonkoly Noémi (4), Lohr Eszter (3), Tóth Iringó (1), Domján Zalán (1), Virág Viola (1), Csicsely- Podani Anna (1), Sonkoly Zoltán

Edzői értékelés: Hasonlóan szépen kezdtük a játékot, mint az előző mérkőzésen. A félidőben most jobban sikerültek a büntetők, de a harmadik negyedben már elfáradtunk, elkezdett felzárkózni az ellenfél. A játék nagyon izgalmas volt, a hosszabbításokban a büntető dobásaink és a ziccereink is nagyobb százalékkal mentek be a gyűrűbe.  A meccs végén kétszeresen hosszabbítás után, sikerült nyernünk.