Friss hírek

Döntetlen lett a vége.

2017-12-16 17:00 órakor, Szekszárdon csapott össze a AGENTA GIRLS SZEKSZÁRD FC és a RICSILLA FUTSAL csapata. Az erős szekszárdi kezdés után Marsai Nikoletta góljával sikerült a 40. percben egyenlítenünk, de több gól a mérkőzésen már nem született, így a végeredmény:

17 MARSAI NIKOLETTA
40′

A nemrégiben edzőként kinevezett Halmos Máté nyilatkozott a mérkőzésről:

“A napokban kerültem ismét a lányokhoz a kispadra. Sokukat ismertem már, hiszen korábban együtt nyertük meg az nb2-t. Nem volt gond a beilleszkedéssel, zökkenőmentesen mehetett volna minden. Sajnos még nem sikerült mindent helyre tennünk a klub körül, de Mészáros Csillával és a csapat iránt érdeklődő támogatóval gőzerővel dolgozunk a helyzetünk stabillá tételével. Úgy érkeztünk Szekszárdra, hogy ezt megelőzően egyetlen edzést vezényeltem. Tudtuk, hogy jól felkészített, jó játékosállománnyal bíró ellenfelünk az esélyesebb, emiatt a biztos védekezésre helyeztük a hangsúlyt. Néhány sablonnal készültünk a gyors kontráink befejezésére. Hittem abban, hogy ha jól védekezünk és berúgjuk a helyzeteinket, akkor meglepetést tudunk okozni. Így egyértelmű győzelmi szándékkal érkeztünk a mérkőzésre. Minden úgy alakult, ahogy várni lehetett, labdabirtoklásban felülmúltak Bennünket, de kontrákból Nekünk adódtak a nagyobb helyzeteink. Megszerezték a vezetést, de nem estünk össze és sorra alakítottuk ki a lehetőségeket, de a gól csak nem akart összejönni, köszönhetően az ellenfél kapusának remek teljesítményének is. A második félidőben kockáztattunk, letámadtunk és hiába a jó labdaszerzéseknek, a jó helyről járó szabadrúgásnak, nem találtunk be. Mivel kinyíltunk, nagyobb lehetőségei adódtak a Szekszárdnak, de helytállt a mi kapusunk is! Már csak pár perc volt hátra, mindent egy lapra tettünk fel és egy labdaszerzés után sikerült végre kiegyenlítenünk! Örülök az egy pontnak, de a helyzeteink száma alapján nyerhettünk volna! A lányok bizonyították, hogy képesek a végsőkig küzdeni, többen kisebb sérülést szenvedtek, Nekik ezúton is jobbulást kívánok!”