Friss hírek

MICSODA GYŐZELEM! RICSILLA NB I. NŐI FUTSAL

Halmos Máté nyilatkozott a mérkőzésről:

“Csodás csarnokban, két jó csapat találkozott az idei év első mérkőzésén! Már a bemelegítésnél látszott, hogy az Astra győzni érkezett Répcelakra. Bár a mérkőzés első felében a labdát nagyrészt Ők birtokolták, nagy helyzetig nem jutott egyik csapat sem. Az első félidő végén mégis 0-2-t mutatott az eredményjelző, hiszen egy átlövés és egy fejes utat talált a kapunkba. A második félidőben néhány dolgot átbeszéltünk és picit agresszívebbé tettük a védekezésünket. Szerettünk volna már a második félidő első öt percében gólt szerezni, ami sikerült is és innen már Nálunk volt a lélektani előny! Sikerrel betaláltunk a helyzeteinkből és volt, hogy már két góllal is vezettünk! (5-3) A vége előtt egy perccel azonban egy bomba szabadrúgás góllal ismét nyílt lett a küzdelem és bár az utolsó pillanatban még Nekünk akadt egy helyzetünk, ami sajnos nem ment be, mégis roppant elégedett vagyok a győzelemmel! (5-4)

Színvonalas, izgalmas mérkőzés volt. Gratulálok a lányoknak a hozzáállásért és a győzelemért!”